1054516
Anna-Lisa Thomson
(1905-1952)
Anna lisa thomson, bordslampa, lergods, upsala ekeby

ANNA-LISA THOMSON, bordslampa, lergods, Upsala Ekeby.

Vitglaserad och reliefdekor. Vas omarbetad till lampa. Djupstämplad. Total höjd 63 cm.

Ej funktionstestad. Omarbetad. Krackelyr. Slitage. Borrad. Strömbrytare saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 301
121
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
21 maj 2018 13:07
1 301 SEK
21 maj 2018 13:07
1 201 SEK
21 maj 2018 13:06
1 101 SEK
21 maj 2018 13:06
1 001 SEK
20 maj 2018 0:16
900 SEK