1055412
LÄKARBORD, 1900-talets andra hälft
LÄkarbord, 1900 talets andra hälft

Rostfritt, längd 102, bredd 52, höjd 82 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor. Skador/hjul saknar delvis gummering

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
750
70
77
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
24 maj 2018 17:20
750 SEK
24 maj 2018 16:43
700 SEK
24 maj 2018 16:43
650 SEK
23 maj 2018 22:11
600 SEK
22 maj 2018 14:33
550 SEK