1055684
STOLAR, 6 st, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Stolar, 6 st, danmark, 1900 talets andra hälft

Stomme av betsad bok. Ryggbricka fanerad med valnöt. Fast stoppad sits. Sitthöjd ca 47 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Märken.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
280
310
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
26 maj 2018 14:03
3 000 SEK
26 maj 2018 14:03
2 800 SEK
26 maj 2018 12:17
2 500 SEK
26 maj 2018 9:53
2 300 SEK
26 maj 2018 9:53
2 200 SEK