1055778
Alexius Huber
(Född 1939)
Alexius huber, blandteknik, signerad

ALEXIUS HUBER, blandteknik, signerad

Collage i papp. Bildmått 69x69 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
2 500
234
259
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9
23 maj 2018 14:36
2 500 SEK
8
23 maj 2018 13:46
2 300 SEK
23 maj 2018 13:46
2 150 SEK
22 maj 2018 22:25
2 050 SEK
22 maj 2018 22:25
1 950 SEK