1055917
Gerda Strömberg
(1879-1960)
Gerda samt asta strÖmberg, vaser, glas, 5 st, strömbergshyttan, 1900 talets mitt

GERDA SAMT ASTA STRÖMBERG, vaser, glas, 5 st, Strömbergshyttan, 1900-talets mitt.

Bland annat "Sputnik". Höjd 13-30 cm.

En vas med nagg. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
205
227
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
23 maj 2018 11:52
2 200 SEK
23 maj 2018 11:51
2 000 SEK
9
23 maj 2018 11:51
1 911 SEK
22 maj 2018 19:23
1 811 SEK
22 maj 2018 19:23
1 711 SEK