1056408
CHARLES & RAY EAMES, stol DSR för Vitra.
Charles & ray eames, stol dsr för vitra

Svart sits med kromad benställning. Etikettmärkt. Sitthöjd 40, rygghöjd 80, bredd 46 cm

Smärre slitage. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 100
103
114
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
25 maj 2018 10:49
1 100 SEK
8
25 maj 2018 10:49
1 000 SEK
25 maj 2018 10:49
950 SEK
8
24 maj 2018 12:25
900 SEK
24 maj 2018 6:10
850 SEK