1056688
TAKLAMPA, mässing, målad metall och glas, 1960-tal.
Taklampa, mässing, målad metall och glas, 1960 tal

För åtta lampor. Diameter 55 cm, höjd 77 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Slutpris
55
590
61
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 maj 2018 18:34
55 EUR
25 maj 2018 17:27
50 EUR
25 maj 2018 17:27
50 EUR
25 maj 2018 16:42
45 EUR
25 maj 2018 16:42
40 EUR