1057585
KÖKSBORD, Johansson Design, Bröderna Johansson, Markaryd. 1900-talets slut.
KÖksbord, johansson design, bröderna johansson, markaryd. 1900 talets slut

Etikettmärkt. Skiva och fot av plast. Diameter 100 . Höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Slutpris
1 350
126
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
11 jun 2018 14:16
1 350 SEK
8
11 jun 2018 14:16
1 250 SEK
11 jun 2018 14:16
1 100 SEK
8
11 jun 2018 14:16
1 000 SEK
11 jun 2018 14:08
900 SEK