1057586
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
FÅtÖlj, 1900 talets andra hälft

Stomme av förkromat stål. Klädd med brunt skinn. Sitthöjd 42. Bredd 77. Djup 70. Höjd 64 cm.

Smärre slitage. Märken.

Slutpris
2 600
243
269
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11 jun 2018 13:57
2 600 SEK
10 jun 2018 23:22
2 400 SEK
10 jun 2018 23:22
2 400 SEK
9 jun 2018 10:43
2 200 SEK
8 jun 2018 22:59
2 000 SEK