1058141
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Karmstolar, ett par, 1900 talets andra hälft

Stomme av böjträ. Flätad rygg och sits. Sitthöjd 47 cm.

Märken. Slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
13 jun 2018 20:17
1 200 SEK
13 jun 2018 20:17
1 100 SEK
13 jun 2018 20:16
1 000 SEK
13 jun 2018 20:15
950 SEK
13 jun 2018 20:13
900 SEK