1058754
Firma Svenskt Tenn
Josef frank, matbord, modell 771, firma svenskt tenn

JOSEF FRANK, matbord, modell 771, Firma Svenskt Tenn.

Mahogny och mahognyfanér. Rund skiva med smal rand av ljusare träslag. Fyrdelad centralfot. Brännmärkt. Tre iäggsskivor à 50 cm. Diameter 130. Höjd ca 73 cm.

Smärre slitage. Repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
18 000
1 688
1 874
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
7 jun 2018 13:12
18 000 SEK
7 jun 2018 8:44
15 000 SEK
3 jun 2018 21:26
10 000 SEK