1059592
SPEGEL, BELGIEN, 1900-TALETS SLUT,
Spegel, belgien, 1900 talets slut,

Höjd 100 cm. Bredd 60 cm.

Smärre slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
1 600
150
165
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jun 2018 18:44
1 600 SEK
10 jun 2018 18:43
1 500 SEK
10 jun 2018 18:43
1 500 SEK
10 jun 2018 0:42
1 300 SEK
10 jun 2018 0:42
1 200 SEK