1059787
SOFFBORD, 1900-talates andra hälft.
Soffbord, 1900 talates andra hälft

Underrede i mässing, fasettslipad glasskiva. Längd 102 cm. Bredd 102 cm. Höjd 39 cm.

Märken. Repor. Slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
800
75
83
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 jun 2018 20:37
800 SEK
14 jun 2018 13:18
400 SEK
12 jun 2018 1:30
350 SEK