1059815
Aino Aalto
(1894-1949)
Aino aalto, taklampa, "ama 500", tillverkare valaisinpaja 1970 tal

AINO AALTO, TAKLAMPA, "AMA 500", tillverkare Valaisinpaja 1970-tal.

Vit metallskärm och genombruten mässingsring. Höjd ca 25 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
11 jun 2018 18:35
3 200 SEK
11 jun 2018 18:35
3 023 SEK
11 jun 2018 18:35
3 000 SEK
11 jun 2018 17:45
1 800 SEK
11 jun 2018 16:22
1 500 SEK