1060386
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)
150
150
150
150
150

OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografier, två stycken, signerade och numrerade 72/150, 126/150.

Kompositioner. Bladmått cirka 57 x 36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Slutpris
1 301
122
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
11 jun 2018 17:27
1 301 SEK
11 jun 2018 17:27
1 201 SEK
11 jun 2018 17:23
1 101 SEK
10 jun 2018 20:33
1 001 SEK
10 jun 2018 20:33
1 000 SEK