1060685
GOLVLAMPA, "Arco", Achille och Pier Castiglioni, Flos, Italien.
Golvlampa, "arco", achille och pier castiglioni, flos, italien

Sockel av marmor, svängd metallställning med justerbar längd. Sockelns mått 24x18 cm. Höjd ca 56 cm. Kupan etikettmärkt "Flos Made in Italy". Transporteras nedmonterad.

Slitage. Repor. Enstaka märken på sockeln. Ej funktionstestad.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
890
9 518
984
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
12 jun 2018 18:09
890 EUR
12 jun 2018 17:09
870 EUR
12 jun 2018 16:21
850 EUR
12 jun 2018 16:21
850 EUR
12 jun 2018 15:50
800 EUR