1061092
BÄNK / BORD, allmoge, furu, 1800-tal.
 bord, allmoge, furu, 1800 tal
 bord, allmoge, furu, 1800 tal
 bord, allmoge, furu, 1800 tal
 bord, allmoge, furu, 1800 tal

Längd 174, bredd 61, höjd ca 51 cm.

Bruksslitage och skador.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
1 000
94
104
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jun 2018 3:58
1 000 SEK
7 jun 2018 9:58
800 SEK
6 jun 2018 23:09
501 SEK
4 jun 2018 23:03
300 SEK