1061294
STOLAR, ett par, 1950/60-tal
60 tal
60 tal
60 tal

Teak, svart läderklädsel. Sitthöjd 44 cm.

Senare klädsel. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Slutpris
700
66
73
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
11 jun 2018 22:05
700 SEK
11 jun 2018 22:05
700 SEK
11 jun 2018 21:37
650 SEK
11 jun 2018 19:11
600 SEK
11 jun 2018 19:11
550 SEK