1060906
LANTERNA, 1900-tal.
Lanterna, 1900 tal
Lanterna, 1900 tal
Lanterna, 1900 tal
Lanterna, 1900 tal
Lanterna, 1900 tal

Koppar. Detaljer av mässing. Klarglas. Höjd 42 cm.

Slitage. Repor. Bucklor. Något anlupen.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 515
141
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
19 jun 2018 12:13
1 515 SEK
19 jun 2018 12:13
1 500 SEK
19 jun 2018 12:13
1 413 SEK
19 jun 2018 12:13
1 313 SEK
19 jun 2018 12:12
1 112 SEK