1060942
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsgrupp, 4 delar, 1900 talets andra hälft

Träribbor och lackerad metall. Bord med rektangulär skiva, soffa samt två karmstolar. Fällbara. Bordets längd 122 cm, bredd 76 cm och höjd 73,5 cm. Soffans längd 121 cm.

Bruksskick med slitage. Fläckar, anlöpningar, smuts och algtillväxt. Skruv till soffans armlän saknas. Något instabila.

Slutpris
4 600
430
476
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
24 jun 2018 22:09
4 600 SEK
24 jun 2018 22:09
4 400 SEK
24 jun 2018 22:07
3 700 SEK
24 jun 2018 22:00
3 500 SEK
8
24 jun 2018 22:00
3 400 SEK