1061388
LANTERNA / SKEPPSLYKTA, C.M Hammar, Göteborg, 1900-tal.
 skeppslykta, c.m hammar, göteborg, 1900 tal

För fotogen. Kopparhus med glasad front. Märkt. Höjd ca 43 cm.

Bruksskick med slitage och fläckar. Ärgad. Fylld med papper, ej genomgången invändigt.

Slutpris
1 400
131
146
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
8
25 jun 2018 21:16
1 400 SEK
25 jun 2018 21:15
1 300 SEK
8
25 jun 2018 21:15
1 201 SEK
25 jun 2018 20:31
1 101 SEK
25 jun 2018 20:31
1 001 SEK