DesignDuka med stil
1061531
Jonas Bohlin
(Född 1954)
Jonas bohlin, taklampa, unik för rolfs kök, omkring 1990

JONAS BOHLIN, taklampa, unik för Rolfs Kök, omkring 1990.

Stomme av lackerad metall. Tre ljuspunkter. Diameter 55. Höjd 53 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Repor. Märken.

Slutpris
6 000
560
620
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
8
20 jun 2018 12:11
6 000 SEK
20 jun 2018 12:11
5 800 SEK
8
20 jun 2018 12:08
5 600 SEK
20 jun 2018 12:08
5 400 SEK
8
20 jun 2018 12:07
5 200 SEK