Silver BestickDuka med stil
1061568
BESTICKSERVIS, 59 delar, GAB & CG Hallberg, 1900-talets mitt. Vikt 2807 g inkl stålblad.
Bestickservis, 59 delar, gab & cg hallberg, 1900 talets mitt. vikt 2807 g inkl stålblad

Tolv gafflar, längd 18 cm.
Tolv knivar, längd 20,5 cm.
Elva skedar, längd 18,5 cm.
Tolv smörgåsgafflar, längd 14,5 cm.
Tolv smörgåsknivar, längd 18 cm.

Bruksslitage.

Slutpris
9 700
907
1 003
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
26 jun 2018 22:32
9 700 SEK
26 jun 2018 22:31
9 500 SEK
26 jun 2018 22:31
9 344 SEK
26 jun 2018 22:29
9 300 SEK
26 jun 2018 22:29
9 100 SEK