1061608
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar, 1900 talets andra hälft

Träribbor och lackerad metall. Bord med rundad skiva samt fyra karmstolar. Fällbara. Bordets diameter 99 cm, höjd 74 cm.

Bruksskick med slitage. Fläckar, anlöpningar, smuts och algtillväxt. Något instabila. Skruv till stol saknas.

Slutpris
4 810
450
497
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
26 jun 2018 19:53
4 810 SEK
26 jun 2018 19:35
4 610 SEK
26 jun 2018 19:34
4 410 SEK
26 jun 2018 19:34
4 400 SEK
26 jun 2018 16:20
3 710 SEK