Glas ÖvrigtDuka med stil
1061749
URNOR MED LOCK, ett par, glas 17/1800-tal.
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal

Slipad dekor. Diameter 12. Höjd 29-30 cm.

Nagg. Slitage. Repor.

Slutpris
3 100
290
321
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
27 jun 2018 20:43
3 100 SEK
9
27 jun 2018 20:43
3 100 SEK
27 jun 2018 20:42
2 900 SEK
9
27 jun 2018 20:42
2 700 SEK
27 jun 2018 9:22
2 500 SEK