Möbler StolarDuka med stil
1062268
PALLAR, två stycken, allmoge, furu, 1800-tal.
Pallar, två stycken, allmoge, furu, 1800 tal

Rektangulär sits på profilsågade ben. Längd ca 45, höjd ca 46 cm.

Renoverade. Smärre skador, lagningar och slitage. Obetydligt maskstungna.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
186
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jun 2018 13:30
2 000 SEK
19 jun 2018 13:30
1 935 SEK
19 jun 2018 13:22
1 600 SEK
19 jun 2018 13:22
1 500 SEK
19 jun 2018 13:01
1 300 SEK