Silver BestickDuka med stil
1062367
SERVISDELAR, 13 delar, Svensk spets", olika mästare Sverige, 1900-talets andra hälft. Totalvikt 665 gram
Servisdelar, 13 delar, svensk spets", olika mästare sverige, 1900 talets andra hälft. totalvikt 665 gram

6 bordsgafflar, 6 bordsskedar, såsslev.

Slitage. Repor.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
1 911
179
198
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 jun 2018 12:16
1 911 SEK
25 jun 2018 12:16
1 811 SEK
24 jun 2018 19:20
1 711 SEK
24 jun 2018 19:20
1 611 SEK
22 jun 2018 16:24
1 501 SEK