1062637
Björn Wiinblad
(1918-2006)
BjÖrn wiinblad, 2 skålar och kanna, lergods, signerade och daterade 84 89

BJÖRN WIINBLAD, 2 skålar och kanna, lergods, signerade och daterade 84-89

Höjd 10-18 cm

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldraledig)
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 211
114
126
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
26 jun 2018 8:18
1 211 SEK
26 jun 2018 8:17
1 111 SEK
26 jun 2018 8:17
1 100 SEK
26 jun 2018 8:16
1 000 SEK
26 jun 2018 8:16
950 SEK