1062673
VINGLAS, 16 stycken. "Salut", Simon Gate, Orrefors-Sandvik, 1900-talets tredje kvartal.
Vinglas, 16 stycken. "salut", simon gate, orrefors sandvik, 1900 talets tredje kvartal

Grönt glas. Höjd 18,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
1 703
159
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
20 jun 2018 14:48
1 703 SEK
20 jun 2018 14:48
1 603 SEK
20 jun 2018 14:48
1 600 SEK
20 jun 2018 14:47
1 500 SEK
20 jun 2018 14:47
1 400 SEK