1063273
LJUSSTAKAR, ett par, silver, 1900-talets första hälft.
Ljusstakar, ett par, silver, 1900 talets första hälft

Dekor av blomster och bladslingor. Fyllda. Höjd 25 cm.

Bruksskick. Lagning. Bucklor.

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
22 jun 2018 15:25
1 200 SEK
22 jun 2018 15:25
1 105 SEK
19 jun 2018 19:16
1 100 SEK
13 jun 2018 22:52
1 000 SEK
13 jun 2018 22:52
950 SEK