DesignDuka med stil
1063517
LISA LARSON, ytterfoder, 2 st, stengods, Gustavsberg, K-studion, sent 1900-tal.
Lisa larson, ytterfoder, 2 st, stengods, gustavsberg, k studion, sent 1900 tal

Ansiktsvaser glaserade i blått. Märkta "Lisa L. MADE IN SWEDEN" respektive "Lisa L. K-studion Gustavsberg -96". Höjd 13 - 25 cm.

Bruksslitage med någon repa.

Slutpris
2 125
198
220
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jun 2018 18:15
2 125 SEK
23 jun 2018 18:15
2 000 SEK
23 jun 2018 16:51
1 850 SEK
23 jun 2018 16:51
1 750 SEK
23 jun 2018 16:49
1 700 SEK