Silver ÖvrigtDuka med stil
1063695
VINKANNA, silver och glas, 1900-talets första hälft.
Vinkanna, silver och glas, 1900 talets första hälft

Balusterformad. Slipat glas. Krönt av fågel. Höjd 33 cm.

Ytskikt med slitage.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 200
672
744
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
14
21 jun 2018 15:06
7 200 SEK
15
21 jun 2018 15:06
7 000 SEK
14
21 jun 2018 15:05
6 700 SEK
15
21 jun 2018 15:05
6 500 SEK
14
21 jun 2018 15:04
6 200 SEK