1063865
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsbÄnk, 1900 talets andra hälft

Målad aluminium. Genombruten dekor. Träribbor i sits. Längd 135, sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Torrsprickor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Slutpris
2 400
225
250
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
26 jun 2018 15:03
2 400 SEK
26 jun 2018 14:14
2 200 SEK
26 jun 2018 14:14
2 100 SEK
26 jun 2018 6:57
2 000 SEK
25 jun 2018 21:29
1 900 SEK