1063975
GRYTOR, gjutjärn, 4 st, 1800-tal.
Grytor, gjutjärn, 4 st, 1800 tal

Trefotningar. Olika storlekar. Höjd 30-40 cm. Diameter 29-42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Färgbortfall. Rostangrepp.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 700
158
176
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (14 bud)
20 jun 2018 21:18
1 700 SEK
20 jun 2018 17:10
1 600 SEK
20 jun 2018 17:10
1 500 SEK
20 jun 2018 17:10
1 500 SEK
18 jun 2018 23:46
1 400 SEK