1064216
FISKKASTRULL, koppar, tidigt 1900-tal.
Fiskkastrull, koppar, tidigt 1900 tal

Med löst galler i bottnen, längd 76 cm. Totallängd inkl hänklar 88 cm, bredd 30 cm.

Slitage. Bucklor.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
111
1 184
123
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (12 bud)
24 jun 2018 23:31
111 EUR
24 jun 2018 23:31
101 EUR
24 jun 2018 13:30
80 EUR
24 jun 2018 13:30
75 EUR
24 jun 2018 13:10
71 EUR