1064276
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdsmÖblemang, 5 delar, 1900 talets andra hälft

Bord (ihopfällbart) och 4 stolar. Bord: höjd 67 cm, diameter 99 cm. Stol: sitthöjd 41 cm.

Slitage. Skador. Torrsprickor. Färgbortfall. Senare målning.

Övrigt

Enligt uppgift tillverkad av KWA, Knäreds Werkstad AB.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
177
196
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
23 jun 2018 21:18
1 900 SEK
23 jun 2018 16:56
1 800 SEK
20 jun 2018 20:47
1 700 SEK
20 jun 2018 20:47
1 600 SEK
19 jun 2018 18:35
1 500 SEK