DesignDuka med stil
1064362
Elis Bergh
(1881-1954)
Elis bergh, glasservis, 10 delar, "reisen" elis bergh, kosta

ELIS BERGH, glasservis, 10 delar, "Reisen" Elis Bergh, Kosta.

Gröntonat glas med etsad dekor. Höjd ca 16 cm.

Obetydligt ytslitage. Ett glas med nagg.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
650
61
67
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jun 2018 20:49
650 SEK
26 jun 2018 20:48
600 SEK
26 jun 2018 20:48
550 SEK
26 jun 2018 20:39
500 SEK
26 jun 2018 20:39
450 SEK