1064484
KORGSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Korgstolar, ett par, 1900 talets andra hälft

Rotting. Sitthöjd ca 40 cm

Slitage. Märken. Repor. Blekt.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 200
112
124
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
21 jun 2018 13:31
1 200 SEK
21 jun 2018 13:31
1 100 SEK
21 jun 2018 13:30
1 000 SEK
21 jun 2018 13:30
950 SEK
20 jun 2018 20:20
900 SEK