DesignDuka med stil
1064603
Josef Frank
(1885-1967)
 tevagn, modell 470 för firma svenskt tenn stockholm 1900 talets andra hälft

JOSEF FRANK, serveringsvagn/ tevagn, modell 470 för Firma Svenskt Tenn Stockholm 1900-talets andra hälft

Valnöt, två plan, hjultrissor, längd 80, bred 44, höjd 60 cm

Blekt. Smärre slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 600
429
476
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
22 jun 2018 14:29
4 600 SEK
20 jun 2018 18:42
4 400 SEK
17 jun 2018 9:08
4 200 SEK
17 jun 2018 9:07
4 000 SEK
17 jun 2018 9:07
4 000 SEK