1064987
LJUSSTAKAR, ett par, silver, Sydamerika, 1900-talets första del.
Ljusstakar, ett par, silver, sydamerika, 1900 talets första del

Höjd 12,5 cm. Vikt ca ca 288 g.

Åldersrelaterat slitage. Något sneda.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
405
38
42
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 jun 2018 18:34
405 SEK
24 jun 2018 18:34
355 SEK
22 jun 2018 17:37
300 SEK