DesignDuka med stil
1065182
Pierre Forssell
(1925-2004)
Pierre forssell, ljusstakar, ett par, mässing, skultuna, 1900 talets andra hälft

PIERRE FORSSELL, ljusstakar, ett par, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft.

Märkta. Höjd 13,5 cm.

Smärre slitage. Smutsliga.

Slutpris
2 300
215
238
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
25 jun 2018 10:40
2 300 SEK
25 jun 2018 10:40
2 100 SEK
22 jun 2018 11:10
1 900 SEK
22 jun 2018 11:10
1 800 SEK
22 jun 2018 11:10
1 600 SEK