1065288
SOLSTOL, 1900-talets mitt
Solstol, 1900 talets mitt
Solstol, 1900 talets mitt
Solstol, 1900 talets mitt
Solstol, 1900 talets mitt
Solstol, 1900 talets mitt

Stomme i lövträ. Utfällbar. Sitthöjd 50 cm

Slitage. Fläckar. Märken. Smutsig. Torrsprickor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
300
28
31
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
22 jun 2018 9:23
300 SEK