Möbler StolarDuka med stil
1065316
EPHRAIM STÅHL, stolar, 3 st, gustavianska, signerade.
Ephraim stÅhl, stolar, 3 st, gustavianska, signerade

Bredd 48 cm. Sitthöjd ca 45 cm. Totalhöjd 89-90 cm.

Märken. Slitage. Färgbortfall. Fläckar. Senare målning. Smärre skador. En senare knapp.

Slutpris
400
4 266
444
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
25 jun 2018 15:51
400 EUR
25 jun 2018 15:51
380 EUR
25 jun 2018 15:51
360 EUR
25 jun 2018 15:51
330 EUR
25 jun 2018 14:39
200 EUR