1065388
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.
TrÄdgÅrdsurna, 1800 tal
TrÄdgÅrdsurna, 1800 tal
TrÄdgÅrdsurna, 1800 tal
TrÄdgÅrdsurna, 1800 tal

Målat gjutjärn. Hänklar. Diameter 35, höjd 36 cm.

Slitage. Senare målning. Färgbortfall. Rostangrepp.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Slutpris
1 950
182
202
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
26 jun 2018 12:09
1 950 SEK
26 jun 2018 12:09
1 850 SEK
26 jun 2018 2:22
1 200 SEK
25 jun 2018 8:26
1 100 SEK
21 jun 2018 23:08
1 000 SEK