DesignDuka med stil
1065488
Tapio Wirkkala
(1915-1985)
Tapio wirkkala, kandelaber, mässing, serieljusstake nonstop, hopeakeskus, 1970 tal

TAPIO WIRKKALA, KANDELABER, mässing, serieljusstake NonStop, Hopeakeskus, 1970-tal.

För 6 ljus. Justerbar. Höjd 9-14 cm.

Smärre slitage. Liten buckla i ljushållare.

Slutpris
380
4 064
420
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (9 bud)
26 jun 2018 18:03
380 EUR
26 jun 2018 18:03
360 EUR
26 jun 2018 18:02
340 EUR
26 jun 2018 17:53
320 EUR
26 jun 2018 17:53
320 EUR