1065641
Lisa Larson
(Född 1931)
Lisa larson, vas, stengods,"ansiktsvas", gustavsberg. 1900 talets andra hälft

LISA LARSON, vas, stengods,"Ansiktsvas", Gustavsberg. 1900-talets andra hälft.

Blåglaserad. Signerad. Höjd 24 cm.

Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
2 600
244
271
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
27 jun 2018 13:54
2 600 SEK
27 jun 2018 13:54
2 425 SEK
27 jun 2018 13:53
2 200 SEK
27 jun 2018 13:53
2 000 SEK
27 jun 2018 12:11
1 600 SEK