1065691
BRICKA, nysilver, Sheffield, England, 1960-tal
Bricka, nysilver, sheffield, england, 1960 tal

Avlång med gallerkant, floral dekor, fyra tassfötter av typen claw and ball. Hänklar. Längd 52 cm.

Slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 100
103
115
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
27 jun 2018 12:58
1 100 SEK
27 jun 2018 12:57
1 000 SEK
27 jun 2018 12:57
1 000 SEK
27 jun 2018 12:31
750 SEK
27 jun 2018 12:31
700 SEK