Möbler StolarDuka med stil
1065804
GIO PONTI, korgfåtölj, 1900-talets andra hälft
Gio ponti, korgfåtölj, 1900 talets andra hälft

Rotting och bambu, sitthöjd ca 42 cm

Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 600
243
269
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
27 jun 2018 14:01
2 600 SEK
27 jun 2018 14:01
2 500 SEK
27 jun 2018 1:03
2 400 SEK
26 jun 2018 23:47
2 200 SEK
26 jun 2018 23:47
2 000 SEK