1070001
Per Stenius
(1922-2014)
Per stenius, olja på pannå, signerad och daterad stenius 72

PER STENIUS, olja på pannå, signerad och daterad Stenius 72.

Skogslandskap, 48,5 x 59,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 100
569
631
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 2018 21:59
6 100 SEK
5 aug 2018 21:21
5 900 SEK
5 aug 2018 7:53
5 700 SEK
4 aug 2018 12:06
5 500 SEK
4 aug 2018 12:06
5 400 SEK