1070088
Per Stenius
(1922-2014)
Per stenius, olja på duk, signerad och daterad p. stenius  75

PER STENIUS, olja på duk, signerad och daterad P. Stenius -75.

Stillben, 34 x 52 cm.

Obetydligt ytslitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 300
215
238
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 aug 2018 22:44
2 300 SEK
5 aug 2018 21:49
2 100 SEK
5 aug 2018 21:49
2 000 SEK
5 aug 2018 21:49
1 950 SEK
5 aug 2018 21:49
1 850 SEK